czwartek, 12 sierpnia 2010

Torebka z Burdy - WYKRÓJ

W odpowiedzi na prośbę Ivonne, wklejam wyktórj torebki i opis.
Oto torebka do zakochania:  (Burda nr 4/2007)


3 komentarze:

IVONNA pisze...

Och dzięki kobitko! Może właśnie dzięki Tobie i przy pomocy tego wykroju uszyję moją torebkę. Twoja wyszła cudnie, może i mi by się udało.
Pozdrawiam serdecznie:)

elamisk pisze...

Jeśli mogę służyc radą:
1.W opisie jak szyć, wspaniałomyslnie napisano "wzmocnic wszystkie części ze skóry", no i weź, laiku, domysl sie , jak. (to o mnie). ale to wzmocnienie jest konieczne, bo inaczej torebka będzie sflaczała.
2.W przypadku szycia z innego matriału niż skóra - polecam "mięsiste" i dość grube, zbite materiały , ładnie sie układaja, a to ważne przy tej kokardowej torbie.
3. Napisano tam że potzrzebny jest sznurek grub. 1 cm. NIE MA takiego sznurka na polskim rynku! Ja uzyłam bawełnianego, ale jest wyraxnie cieńszy od tego, który jest na zdjęciu oryginalnej torby,(wydaje mi sie że tam jest lekko spłaszczony sznurek). tak ładnego karabińczyka i klamry też nigdzie nie znalazłam, na pewno jest to do kupienia w niemieckich sklepach, na stronach www ? - ale ja nie mam namiarów.
Samo szycie to naprawdę prościzna, dlatego warto zadbac o te wszystkie detale i materiały, bo inaczej praca nie będzie warta efektu. PODRAWIAM SERDECZNIE I POWODZENIA!

Atena pisze...

Fajnie ze podzielilas sie wykrojem i opisem, torebka nie banalna.
Pozdrawiam serdecznie